• suriyede durum çok kritik

  3.
  ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price:

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye’de yakın zamanda bir operasyon sinyali veren açıklamalarına cevaben, Suriye’de tüm tarafların ateşkes hatlarına saygı göstermesinin ve bu hatları muhafaza etmesinin önemini vurguladıklarını belirtti.  amerika , operasyona izin vermedi . ancak reis " ekonominin çöküşüne sebep budur "demek
  için göstermelik harekat yapabilir ....

  brunson vakası gibi ....
  1 -1 ... kurgankt66
 • geceye enstrümantal bir müzik bırak

  52.
  Omar Khorshid - Pop Corn

  ... kurgankt66
 • geceye enstrümental bir müzik bırak

  54.
  Werner Muller - mozart Symphony nª 40 (1971)

  ... kurgankt66
 • brezilya polisinden türk jetine kokain operasyonu

  44.
  Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'ın Venezuela ya yaptığı yardımlardan dolayı kent meydanına heykeli dikildi.

  1 ... kurgankt66
 • sedat peker

  1601.
  Can Ataklı: Erol Olçok ve oğlu hangi silahlardan atılan mermilerle can verdiler?

  23/08/2016 09:28

  Olçok Erdoğan’a en rahat ulaşan ve sözünü de dinleten isimlerin başında geliyordu.

  Böyle bir kişinin “darbe başladı” diyerek Boğaziçi Köprüsü’ne koşması ve en önde tankların üzerine yürümesi bana hiç mantıklı gelmiyor. Hele yanına 16 yaşındaki oğlunu alması olacak şey değil.

  ikinci merakım ise, Olçok’u ve oğlunu vuran katiller saptandı mı? Olçok ve oğlu hangi silahlardan atılan mermilerle can verdiler? Oradaki askerler ve ellerindeki silahlar belli. Hepsi ordu malı olduğuna göre merminin hangi tüfekten çıktığını bulmak çok kolay.  Sedat Peker, Barış Akademisyenleri için 'oluk oluk kanlarını akıtacağız' diyeli 5,5 yıl,

  Halka silahlanma çağrısı yapalı 2,5 yıl,

  Ülkede korku iklimi yaymak için, iktidarla el ele bu çağrıları yaptığını itiraf edeli birkaç saat oldu.  Bu ülkede M. Ali Ağca ile röportaj yapıldı yayınlandı, Osman Öcalan ile yapıldı yayınlandı, SBK ile yapıldı yayınlandı. Ama Sedat Peker ile yapılamaz, yapılsa yayınlanamaz, yayınlansa en üsttekinden en alttakine bir daha günyüzü göstermezler. Bu devran buna izin vermez...  işid , öso ve 15 temmuz dosyaları açılsın bakalım .....
  2 ... kurgankt66
 • kürt ve suriyeli kırması yeni ırk

  14.
  daha doğrusu yerli kürt + mavi bandrollü ithal kürt ...
  gelen surilerin 500 bin kadarcığı kürt .
  1 ... kurgankt66
 • 13 ekim 2021 norveç te oklu saldırı

  9.
  suçlu Espen Andersen Bråthen isimli 37 yaşında bir danimarkalı .
  müslüman olduğu söyleniyor . radikal görüşleri varmış ...
  beş kişiyi öldürdü ....

  1 ... kurgankt66
 • sedat peker

  1600.
  hassas konuları anlatmış ....

  nevzat tarhanın ergenekon davasındaki tanıklığından dolayı üzerindeki fetöcü şüphesinden kurtulmak için 15 Temmuz hain darbe kalkışmasından sonra verdiği beyanatlara bakarsanız darbe gecesi iki bin sadatçıyla beraber sokaktaydık diyor.

  Bir taraftan kendini aklarken diğer taraftan da kendisini yamaladığı sadatın reklamını yapıyor. Bütün ülke sokaktaydı, darbeye tüm halkımız karşı geldi. Allah aşkına siz hiç duydunuz mu biz şu yapıyla beraber sokaktaydık diyen kimseyi?

  Ve tabii nevzat tarhanın bu yeni yapının içine dahil olduktan sonra var olan zenginleşmesini de gözden kaçırmamak gerekir. Tekrar söylüyorum, nevzat tarhan psikolojik harp uzmanıdır ve sadatın gayri yasal tüm işlerinin bir parçasıdır. Asla masum değildir.

  Suriye’de varsınız. Şanlı askerlerimiz, polislerimiz mücadele veriyor. Onlar sadece maaş alıyor, şehit oluyorlar, siz tüm gelir kaynaklarını çalıyorsunuz. Libya’da varsınız, yine aynısı. 22 küsür ülkeye eğitim verdiğinizi söylemişsiniz. Yetkiliniz bu ülkelerin isimlerini vermedi. Biz hepimiz biliyoruz ki sizin en büyük özelliğiniz radikal islami terör örgütlerini eğitmeniz. Ayrıca akit yazarı Sabri Balaman sizin içinizden biri. Benim de değer verdiğim biri. Kendisiyle görüşmelerimizin HTS kayıtları da ortadadır.

  1 ... kurgankt66
 • ermenistan ın azerbaycan köylerine saldırması

  170.
  Hankendi ile Hocavend arası Azerbaycan ordusu tarafından top atışları ile vuruluyor.
  Ermenistan 2 askerinin öldüğünü ve 6 askerin yaralandığını doğruladı.

  Sözde Dağlık Karabağ Ermeni güçleri savaşa hazırlık durumuna geçti.

  -Ermeni kaynaklar

  3 ... kurgankt66
 • rumeli71 vs kurgankt66

  6.
  versusa gerek yok . küfür etmeden yazan herkese saygımız var . hürmetler .....
  1 ... kurgankt66
 • sokak köpeklerinin sokak köpeğini parçalaması

  11.
  " canlar " oyun oynuyor ...

  Videonun tamamı korkunç olduğu için koymuyorum. iki köpek bir oklu kirpiyi feci şekilde parçalıyorlar. Bazı insanlar doğanın katili, köpekler ise o insanların kanlı maşasıdır.  Türkiye genelinde böyle 10 milyondan fazla insanları, kedileri ve birbirlerini parçalayan başıboş köpeğimiz var. Ne mutlu bize!  Sevimli dostumuz köpecik kuzuyla sadece oyun oynamak istemiş.

  ... kurgankt66
 • 15 senedir akp ye oy veriyorum battım diyen çiftçi

  148.
  TBMM, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tütün ürünleri ve araçların ÖTV'lerini üç katına kadar artırma yetkisi verdi.  reis olaya el koydu . reise güven , gerisini merak etme sen ....
  -1 ... kurgankt66
 • akp pişmanlıktır

  235.
  Dolar rekor kırmaya devam ediyor!

  1 ABD Doları= 9.20 TL  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2192695/+
  2 ... kurgankt66
 • 22 arap ülkesi varken suriyelilerin tc ye gelmesi

  93.
  Zafer Partisi Lideri Ümit Özdağ:

  Süleyman Soylu ağzından kaçırdı, 80 milyon Türk'ün işlediği suçları 5 milyon Suriyeliler daha fazla işliyor
  Türk vatandaşlarının %90'ı Suriyeli ve Afgan istemiyor, gelin referandum yapalım. Demokrasi diyorsunuz, gelin sandığa götürelim .

  HaberTürk’te konuşan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ: Geçici koruma altındaki Suriyeliler’e yasal olarak vatandaşlık verilemez, bu vatandaşlıkların neye göre verildiğini kontrol edeceğiz. Yasal olmayan vatandaşlıkların tamamını iptal edeceğiz.

  4 ... kurgankt66
 • anadolunun kaybedilmesi

  69.
  Türkiye sözde sığınmacı ve kaçak göçmen kriziyle boğuşurken, AKP Suriyelilere vatandaşlık dağıtmayı sürdürüyor
  Hükümete yakın Milliyet’in haberine göre, 2011-2021 arasında 174 bin 726 Suriyeli AKP tarafından Türkiye vatandaşı yapıldı.  Almanya'da 30'dan fazla suça karışan ve Alman polisini ülkedeki Afgan göçmenleri üzerlerine salmakla tehdit eden Lions-Cartel uyuşturucu ve organize suç örgütünün elebaşı Afgan uyruklu Sanger Ahmadi ve 4 adamı, sınır dışı edilmek üzere Göç idaresine sevk edildi.  Kılık değiştirir, kimlik değiştirir, kilo verir, estetik olur tekrar TR'ye dalar. Dıradan Afganlı,Suriyeli, Pakistanlılar bile sınır dışı edilince tekrar girip bu sefer daha güzel yerlerde yaşıyorlar.  Sünepe #afgan rahatça giriyor bu mu giremeyecek tekrar?
  -1 ... kurgankt66
 • akp nin fransa dan kabul ettiği radikal islamcılar

  66.
  Irak, IŞiD'in mali işler sorumlusunu Türkiye'de yaptıkları gizli bir operasyonla yakaladığını duyurdu.  bütün işidliler buraya geldi tabii .... akp nin başımıza musallat ettiği adamlar ....
  1 ... kurgankt66
 • afgan mültecilerin türkiye akını

  193.
  Kaçak göçmenler Türk topraklarında cirit atıyor
  Muğla’nın Fethiye ilçesindeki otogarda, Bangladeşli, Mısırlı, Pakistanlı, Afgan, Iraklı ve iranlı 32 kaçak göçmen yakalandı. Kaçaklar Göç idaresine teslim edildi.

  1 ... kurgankt66
 • başıboş köpek sorunu

  4.
  Bisiklet ile gezmeye çıkan gençlerin son durağı bu elektrik direği oldu

  ite tapan itperestler insan yaşam alanlarını itlerle doldurmaya devam ediyor, besleyip çoğaltıyor yetmezmiş gibi devleti toplumu belediyeleri herkesi suçlayıp salyalarını kinlerini nefretlerini saçıyor .  bunlar iyi günlerimiz ..
  ... kurgankt66
 • başıboş köpek sorunu

  4.
  artık araba sahiplerinin de işi zor .....

  Bu yolda vatandaş araçla bile zar zor ilerlerken, yaya olarak yürümek zorunda olduğunuzu düşünün!
  Yetkililere sormak lazım, sabah erkenden işe gitmez zorunda olan vatandaşların can güvenliğini sağlamak devletin görevi değil mi?  Hayvan dilendiricileri sokakta buldukları bakıma muhtaç ya da bilerek yaraladıkları hayvanları komisyon karşılığı anlaştıkları veterinerler aracılığıyla dilendiriyorlar. Bunu da birbirilerinin kirli çamaşırlarını ortaya dökerken itiraf etmişlerdi. Böyle binlerce dilendirici var.

  ... kurgankt66
 • köpeksiz sokaklar istiyoruz

  502.
  Mahallemizi işgal eden köpek sürüsüne ne zaman müdahale edeceksiniz. Birini parçalamalarını mı bekliyorsunuz? @Basaksehir_Bld @istanbulbld @cuneytozdemir @valilikistanbul

  Yazdan beri Devlet Hastanesi civarı meydan ve Sular vadisi girişi 15 köpeğin işgali altında. Buradan yazdık defalarca. Belediyeyi de aradık defalarca. Kimsenin umrunda değil.  Lütfen birisi dikkate alsın geçen akşam dışardan geldik çocuklarla 10 tane köpek etrafımızı sardı arabadan çıkamadık.  izmir'de başıboş köpek saldıran kişi, köpeği kovmaya çalışınca etrafı tasmalı/tasmasız köpekler ve kendisine çatan kişilerle sarılmış.
  Vatandaşlar bu itçilerin desteklediği terörle ölüyor, bunlar ise suçlu tutulmak yerine köpeklerle birlikte saldırıyor.

  09/10/2021 tarihinde saat 21:00 sıralarında izmir Cumhuriyet Bulvarı'nda kaldırımda yürürken sokak köpeği aniden üstüme saldırdı. Tekmeyle karşılık verdim tabi denk getiremedim. Çevremi 4-5 kadar büyük 3 tane de küçük ırk köpek sardı. Bazılar tasmalıydı. Videodaki kadın ve çocuğa göre köpek dişlerini bana geçirse bile ben köpeklere ne hakla tekme atarmışım? Bozuk plâk gibi ezberlemişler: Köpekler onlara neden saldırmıyormuş.

  Daha önce 2 kez Alsancak'ta, 1 kez Bayraklı'da saldırıya uğradım. Konak ve Bayraklı Belediyelerine şikayette bulundum. Konak Belediyesi kanunen köpeklere dokunamayacaklarını belirttiler. Bayraklı cevap vermeye tenezzül bile etmedi. Gidişat kötü. Bu beyinsiz hayvanlardan çok canlar yanacak. Karıncayı bile bilerek ezmeyen birisiyim. Ama bunlar çok olmaya başladı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki polislere söyledim. Bir şey yapamayacaklarını söylediler. Nereye şikayet edeceğimi bilmiyorum.

  -2 ... kurgankt66
 • yeni şeyler getiriyorum